Graco Sp. Z o.o.

WIARYGODNOŚĆ BIZNESOWA

Firma Dun & Bradstreet wyróżniła naszą firmę "Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej" za najwyższą ocenę stabilności firmy według D&B Poland w roku 2009.

ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ

W 2005 roku nasza firma otrzymała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą PN- EN ISO 9001:2009 i od tego czasu co roku poddaje się audytowi jednostki certyfikowanej.

UPRAWNIENIA URZĘDU DOZORU TECHNICZNEGO

W roku 2004 firma Graco uzyskała uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do napraw i modernizacji żurawi przenośnych, żurawi przewoźnych, żurawi samojezdnych, dźwigników, podestów ruchomych. Uprawnienia zostały rozszerzone i uaktualnione w roku 2014.

UPRAWNIENIA TRANSPORTOWEGO DOZORU TECHNICZNEGO

W roku 2015 firma Graco uzyskała uprawnienia Transportowego Dozoru Technicznego do modernizacji i napraw kolejowych żurawi i podestów roboczych.

BADANIA TYPU WE

Pojazdy skompletowane i wyposażone w żurawie hydrauliczne z koszami roboczymi, przeznaczonymi do wykonywania prac na wysokości, są poddawane badaniom przez jednostki notyfikowane i posiadają świadectwa zgodności typu WE.

DYREKTYWA MASZYNOWA

Montaż pojazdów ciężarowych w zakładach produkcyjnych Graco jest poddawany audytowi Instytutu Transportu Samochodowego zgodnie z Dyrektywą Maszynową.

ŚWIADECTWO HOMOLOGACJI WE TYPU POJAZDU

Kompletne samochody ciężarowe budowane w krótkich seriach w zakładach produkcyjnych Graco są poddawane badaniom homologacyjnym w Instytucie Transportu Samochodowego (ITS) i posiadają świadectwa homologacyjne lub dopuszczenia jednostkowe Transportowego Dozoru Technicznego (TDT).

  ZADZWOŃ DO NAS

Tel: +48 22 631 17 71

  NAPISZ DO NAS

E-mail: info@graco.pl
Adres korespondencyjny:
Żurawia 8, 05-860 Płochocin​

  GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek : 7:00 - 16:00
ul. Żurawia 8
05-860 Płochocin

28 LAT DOŚWIADCZENIA

Jesteśmy na rynku od 1991 roku.

WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z NAJLEPSZYMI
GRACO Sp. z o.o