Graco Sp. Z o.o.

28 LAT DOŚWIADCZENIA

GRACO Sp. z o.o. została założona w 1991 roku. Od samego początku zajmujemy się maszynami roboczymi, służącymi do przemieszczania ładunków i wykonywania pracy na wysokości. Od 1991 roku jesteśmy generalnym przedstawicielstwem firmy PALFINGER w Polsce. Firma PALFINGER jest światowym liderem w produkcji hydraulicznych maszyn załadunkowych, przeznaczonych przede wszystkim do zabudowy na podwoziach samochodów ciężarowych."

Przy wyborze dostawców produktów, oferowanych przez nas na rynku polskim stosujemy kryterium najwyższej jakości. Od 1991 roku jesteśmy partnerem firmy PALFINGER.

Od 2004 roku produkujemy kompletne samochody ciężarowe z hydraulicznymi urządzeniami załadunkowymi w oddziale naszej firmy w Gliwicach.

Mamy przyjemność oferować na naszym rynku cenione na całym świecie:

  • samochodowe żurawie przenośne PALFINGER
  • kolejowe żurawie i podesty ruchome PALFINGER
  • żurawie leśne i recyklingowe PALFINGER EPSILON
  • hakowce i bramowce PALFINGER
  • podnośniki koszowe PALFINGER PLATFORMS
ZAKŁAD PRODUKCYJNY ŁABĘDY

Zakład Produkcyjny Łabędy (ZPŁ) w Gliwicach posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego (UDT) do naprawy, modernizacji i konserwacji żurawi, dźwigników i podestów ruchomych. Kompletne samochody ciężarowe budowane w zakładzie w krótkich seriach są poddawane badaniom homologacyjnym w Instytucie Transportu Samochodowego (ITS) i posiadają świadectwa homologacyjne lub dopuszczenia jednostkowe Transportowego Dozoru Technicznego (TDT). Maszyny robocze służące do pracy na wysokości poddawane są zgodnie z europejską dyrektywą maszynową badaniom prowadzonym przez jednostki notyfikowane i posiadają wydawane przez nie świadectwa badania typu.

ZAKŁAD PRODUKCYJNY PŁOCHOCIN

W październiku 2012 roku otworzyliśmy na Mazowszu nowoczesny Zakład Produkcyjny Płochocin (ZPP). Obiekt znajduje się w Płochocinie, w bezpośrednim sąsiedztwie trasy Warszawa- Poznań, około 10 km od węzła Konotopa autostrady A2 i składa się z hali serwisowo-produkcyjnej o powierzchni ok. 2000 m.kw. , magazynu o powierzchni ok. 400 m. kw. , budynku biurowego i centrum kompetencyjno-szkoleniowego o powierzchni ok. 1000 m.kw. oraz utwardzonego placu manewrowego do badań i odbioru żurawi oraz podnośników koszowych o powierzchni ponad 4000 m.kw.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i satysfakcja Klientów z jakości naszych produktów i usług. Formalnym potwierdzeniem misji naszej firmy jest uzyskany w lipcu 2005 roku certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2001.

PARTNERZY

W zakresie maszyn produkowanych przez firmę PALFINGER z przeznaczeniem do zabudowy na podwoziach samochodów ciężarowych współpracujemy z czołowymi krajowymi producentami zabudów, a także firmami, posiadającymi uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do naprawy i konserwacji urządzeń objętych dozorem zgodnie z przepisami. W ten sposób, z myślą o końcowym użytkowniku, tworzymy wspólnie z naszymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu urządzeń firmy PALFINGER.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY,
ZESPÓŁ FIRMY GRACO.
  ZADZWOŃ DO NAS

Tel: +48 22 631 17 71

  NAPISZ DO NAS

E-mail: info@graco.pl
Adres korespondencyjny:
Żurawia 8, 05-860 Płochocin​

  GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek : 7:00 - 16:00
ul. Żurawia 8
05-860 Płochocin

28 LAT DOŚWIADCZENIA

Jesteśmy na rynku od 1991 roku.

WSPÓŁPRACUJEMY TYLKO Z NAJLEPSZYMI
GRACO Sp. z o.o